XNova LJA

Forum XNova LJA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-01-03 18:12:09

Niha

Administrator

3615134
Zarejestrowany: 2009-12-28
Posty: 23
Punktów :   

WŁAMANIE DO BAZY DANYCH I NA MOJE KONTO.

Niestety ktoś prawdopodobnie włamał się do bazy danych lub na moje konto na XNovie. W taki sposób ten Ktoś pozmieniał ustawienia, usuną graczy i zresetował Uni. Były 2 włamania do bazy danych lecz już prawdopodobnie nie będzie bo pozmieniałem hasła. Hasła wpisywałem na chybił trafił (jakie tylko znaki popadły na klawiaturze ) tak więc programom do odgadywania haseł zajęło by to rok miesiąc - kilka miesięcy as może nawet rok jak nie więcej

Mam nadzieje że ten incydent nie zniechęcił was do grania Uni i tak miałem resetować ale najgorsze jest to że ten Ktoś usuną graczy

Graczy którzy będą grali dalej i nowi gracze którzy zarejestrują się do końca tego miesiąca dostaną BONUS
Życzę miłej gry




Wiem jak ten ktoś się włamał i załatałem te błędy (mam taka nadzieję że dobrze )
Tak więc Miłego grania   Popracuję nad kontem PRO tak więc Gracze którzy zarejestrują się do końca miesiąca dostaną konto pro na określony czas,o ile to konto zrobię Jeżeli nie zrobię to zwiększę wydobycie lub dodam surki


http://i49.tinypic.com/rh8nwk.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anonymouse.pun.pl www.playshaman.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl www.pokemon-island.pun.pl www.rt1.pun.pl